Novinky na září

Pokud patříte mezi rodiče dětí, mohlo by vás zajímat, že můj seriál 12 hříchů rodičovství, který celý letošní rok vycházel na Marianne.cz, je u konce. Seriál vznikl na základě mého loňského článku Jak (ne)zničit dětem život, a podrobněji rozepisoval jednotlivé přešlapy, kterým je lepší se při výchově dětí pokud možno vyhnout. Na základě tohoto seriálu teď plánuji napsat knihu. Chvilku mi to ale asi ještě zabere 😦

Pokud patříte mezi děti rodičů, pak by vás zase mohl zajímat můj inovovaný seminář Jak být šťastnější. Ten proběhne v sobotu 2. září v Praze a ještě je tam pár volných míst. Na semináři se, mimo jiné, budeme zabývat vzorci chování, které máme zakódovány v našem nevědomí z našeho dětství, a které nám občas mohou velice efektivně bránit ve štěstí.

Speciálně pro pacienty jihočeských lázní, kteří se v Třeboni léčí s nemocemi pohybového ústrojí, vznikl můj nový seminář Co když je to jen v hlavě. První běh proběhne ve čtvrtek 7. září od 19:00 do 21:00 v přednáškové místnosti v přízemí Lázní Aurora.

V Praze se také zvyšuje počet zájemkyň o seminář Ukradená ženskost. Pokud vás tento seminář zajímá a nejste předběžně přihlášené, určitě se předběžně registrujte. Rád ho znovu otevřu, protože mi dává velký smysl. Pokud si myslíte, že se vaší ženskostí něco není tak, jak by podle vás mělo být, zkuste si přečíst tento článek plný praktických cvičení.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s