První letošní novinky na obzoru

Více článků na blogu, pravidelná setkání se čtenáři, zbrusu nové a původně firemní workshopy nově i pro veřejnost (Anatomie stresu a Meditační techniky), nebo středeční večerní meditační setkání. To je jen několik málo novinek, které jsem si pro vás letos připravil. Co všechno vás čeká? 🙂

Rok 2019 přinese řadu změn

Rozhodl jsem, že v letošním roce se budu trochu víc věnovat nejen blogu jako takovému, takže se můžete těšit v průměru na dva články měsíčně, ale že zpřístupním některé z workshopů, které v rámci své firmy organizuji pro firemní zákazníky i vám, čtenářům Je čas na změnu.cz, a samozřejmě i všem ostatním, kteří o ně budou mít zájem 🙂

Přijďte něco změnit

PSX_20170728_195832Začal jsem s těmi nejpopulárnějšími z nich. Prvním z nich je celodenní workshop Anatomie stresuna kterém se naučíte pracovat se svým stresem a předcházet syndromu vyhoření. První běh pro veřejnost chci zorganizovat už během února, o jednom z víkendů. Pokud máte o workshop zájem, určitě se přihlaste 🙂 Termín a místo konání upřesním do konce ledna.

Druhou novinkou je večerní workshop Meditační techniky, jedná se o tříhodinový workshop, ve kterém se seznámíte s psychosomatickými mechanismy účinku meditací, s jejich přínosy i případnými riziky a hlavně si spoustu z nich budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Celý workshop je převzat téměř 1:1 z verze pro firmy, kde je vůbec nejlépe hodnoceným workshopem z těch, které moje firma nabízí. Termín a místo konání upřesním do konce ledna.

Aby toho nebylo málo, chtěl bych v únoru 2019 spustit také pravidelná meditační setkání. Ta se budou konat každou středu od 18:30 do 19:30. Finální místo ještě upřesním. První meditační setkání bude 6. února 2019.

Těšte se i na další novinky

Pro první čtvrtletí je výčet novinek asi kompletní. Už teď mám ale v plánu další novinky. Především zpřístupnit (a přeložit do češtiny) úspěšné semináře o výchově dětí, které od loňska běží v českém zastoupení společnosti ExxonMobil.

Pohrávám si také s myšlenkou sebezkušenostní rozvojové skupiny v Praze, nebo s tematicky laděnými večery, kam bych případně pozval i nějaké zajímavé hosty.

Jak přežít rakovinuVelkou část svého úsilí teď věnuji ale projektu průvodce pro onkologicky nemocné Jak přežít rakovinu. Jedná se o gigantický projekt, který má ale šanci pomoci půl milionu onkologicky nemocných jen tady v České republice.

A když vás cokoliv bude zajímat, nebo mi budete chtít něco napsat, zde je můj kontakt.

P.S.: Úvodní fotka je z německého ostrova Sylt, který rozhodně stojí za návštěvu!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s