Novinky na jaro

Nadešel čas na pravidelnou dávku novinek. A tentokrát jich bude relativně dost 🙂 Chcete vědět, co je nového kolem blogu, na jakých akcích se můžeme potkat naživo a co se chystá za nové workshopy?

Už od února pořádám v Praze pravidelná středeční meditační setkání. Konají se každou středu od 18:30 v malebné Galerii Podkroví na Starém Městě a jsou vhodné jak pro ty, kteří už nějakou dobu meditují, tak i pro ty, kteří nikdy v životě nemeditovali a chtějí si to třeba jen vyzkoušet.

Pro ty, které zajímá meditace trochu hlouběji, chtějí vědět, co přesně dělá s jejich tělem a chtějí se naučit větší množství různých meditačních technik, je pak určen workshop. Meditační techniky. Další se koná už v úterý 26. března od 18:30.

Dobré zprávy mám i pro mimopražské. Na konferenci Cesta k sobě, kterou pořádá Česká asociace studentů psychologie v Olomouci budu mít 6. dubna v 16:15 přednášku o meditaci a v neděli 7. dubna v 11:00 přednášku o psychických aspektech onkologických onemocnění, kde budu prezentovat některé poznatky z mého nového projektu průvodce pro onkologicky nemocné – Jak přežít rakovinu. Mimochodem, pokud jste z Olomouce a okolí a nemáte v pátek 5. dubna žádný program, napište mi, můžeme zorganizovat i nějaké improvizované setkání čtenářů.

A pokud vás zajímá více psychosomatika, o které jste si nedávno mohli přečíst první ze série článku, pak si rezervujte úterý 9. dubna od 17 hodin, kdy by měla proběhnout moje přednáška na toto téma v Městské knihovně v Praze, kterou jsme připravili spolu s časopisem Psychologie dnes, kde se můžete také pravidelně setkávat s mými články. Podrobnosti o ní najdete přímo na stránkách Městské knihovny.

A ještě jedna zajímavá novinka. Právě finišuji zbrusu nový workshop pro firmy nazvaný #Be_Your_Self, který cílí speciálně na tzv. „Generaci Y a Z“, tedy obecně na lidi ve věku 20 až 30 let. Tento workshop pomáhá zavést účastníky na cestu ke svému skutečnému JÁ. Cestu, na které se lépe poznají, kde se dozví o tom, co přesně je stresuje, a kde se naučí, co mohou dělat pro to, aby dokázali věnovat sami sobě více péče a být spokojenější. Cestu, na které získají pár nástrojů pro prevenci stresu i prevenci popírání sebe sama a svých potřeb. A pohrávám si s myšlenkou, že bych ho stejně jako meditační workshop otevřel i mimo firemní prostředí, tedy pro vás, pro veřejnost.

Stejně tak bych rád na jaře zrealizoval i první workshop Anatomie stresu otevřený pro veřejnost. Pokud se potýkáte se stresem a jeho negativními dopady a chcete to změnit, je tenhle workshop právě pro vás 🙂

A na závěr ještě něco, co mi udělalo radost. V březnu blog překročil hranici 400 000 zobrazení a v pátek 29. března oslaví už 4. narozeniny. Historicky prvním článkem byl článek s názvem 5 kroků, jak změnit vaši kariéru. Mimochodem, uvítali byste v Praze nějakou „oslavu“? 🙂 A jestli chcete vědět, co jsem dělal loni na narozeniny blogu, přečtěte si můj článek o prázdnotě, kde najdete i vyprávění o mém cestování Dánskem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s