Materiály z přednášky Když přijde existenciální krize

V lednu 2020 a prvních dvou týdnech listopadu 2019 proběhla v Hradci Králové, Praze a Brně série přednášek na téma Když přijde existenciální krize. V následujícím příspěvku najdete odkazy podrobně pokrývající jednotlivá témata, kterých jsme se během přednášky dotknuli. U firemních školení to obvykle posílám mailem, ale tady ta možnost bohužel není. Ještě jednou díky za vaši účast!

Na blogu najdete samostatný článek na téma existenciální krize. Existenciální krize je běžnou součástí našeho života. Týká se životního cyklu a vývoje každého člověka a jeho osobnosti, skrze fáze evoluce a revoluce.

Zde jsou články o častých průvodních jevech existenciální krize:

Existují i různé nevědomé strategie potlačování existenciální krize. Podrobněji je najdete popsány v onom samostatném článku. Jedná se například o:

Děje se tak díky tomu, že naše egoobranné mechanismy, tj. náš mozek, se nám snaží zabránit si naplno některé věci připustit.

Existenciální krize mívá také některé nežádoucí průvodní jevy:

V těchto článcích zase najdete popsané, co můžete udělat pro to, abyste se existenciální krizi vyhnuli a/nebo se z ní dostali:

Tak vám přeji doslova hodně štěstí a když budete cokoliv potřebovat, můžete mě kontaktovat, případně využít mých individuálních konzultací, či služeb pro firmy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s