Nejlepší články roku 2020

Rok 2020 byl pro mnohé lidi tím nejtěžším rokem v životě. Promítlo se to i na tom, o které články byl na blogu největší zájem. Mezi pět nejčtenějších se probojovaly následující články:

V roce 2020 jsem bohužel stihnul jen jednu šňůru přednášek s Projektem NAE. Koronavirus už pak zrušil všechny následující. Pár přednášek jsem nakonec měl online, pro Revma Ligu Česká republika, se kterou jsem letos začal spolupracovat. Na druhou stranu, světlo světa spatřil podcast 13 hříchů rodičovství, který jsme dali dohromady s úžasnou šéfredaktorkou časopisu Marianne, Monikou Mudranincovou z větší části ještě před prvním lockdownem. Rozjel jsem také zbrusu nový projekt zaměřený na detailní sexuální osvětu – #SexQnAs. Tomu se budu intenzivně věnovat i letos.

A konečně velká pozornost byla loni věnovaná i psychosomatice. Určitě si také nenechte ujít články popisující základy psychoneuroimunologie – tedy provázání psychiky a imunity – které je obzvláště v době koronaviru velice dobré znát. V úvodním článku k této problematice se mimo jiné totiž dozvíte, co můžete dělat pro posílení své protivirové imunity, a čemu byste se naopak ze všech sil měli vyhnout.

Přeji vám tedy do roku 2021 co nejvíce zdraví a štěstí, a je-li něco, co byste na blogu letos rádi viděli, teď je ten pravý čas napsat si o to do komentářů 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s