Individuální konzultace

Možná právě řešíte nějakou těžkou životní situaci, která vás přivedla na tento blog. Možná jen cítíte, že v současné době vám není v životě prostě dobře, že je čas na změnu. Desítky článků, které zde najdete, vám s touto změnou mohou pomoci, mohou vám položit ty otázky, které zrovna potřebujete slyšet, pomoci vám se zorientovat, dodat některé vhledy i motivaci. Někdy tohle všechno však nestačí.

Pokud na to všechno nechcete být sami, nabízím vám svou pomocnou ruku, své schopnosti, znalosti i zkušenosti. Nabízím vám bezpečné nehodnotící a přijímající prostředí pro to, abyste se mohli aspoň na chvilku zastavit a rozhlédnout se kolem sebe, nabízím vám pomoc při hledání vašeho vlastního východiska ze stávající situace, i podporu při tom, až se vydáte směrem, kterým se budete chtít vydat.

Pojďte spolu-pracovat

Upozornění: Momentálně už bohužel z kapacitních důvodů nepřijímám nové klienty

Chcete společně se mnou pracovat na tom, co vás tíží, na tom, co si přejete ve svém životě změnit? Nabízím vám své poradenské služby.

Obvyklý formát spolupráce je 60 minut jednou týdně.
Cena za jedno sezení je 3000 Kč.

Sídlím na Praze 5. Nabízím ale i možnost spolupráce po Skypu.
Podrobnosti o mých službách najdete na www.martinzikmund.cz

Své poradenské služby nabízím samozřejmě i pro firemní klientelu, kde pracuji obvykle se středním a vrcholovým managementem. V současné době v tomto formátu dlouhodobě pracuji pro dvě nadnárodní firmy, za jejichž manažery pravidelně dojíždím.
Více o službách pro firmy najdete na www.nitana.cz.

V tuto chvíli mám ještě volnou kapacitu pro soukromé i firemní klienty. Napište mi.

S čím se na mě lidé obvykle obrací

Tam, kde dokážu pomoci, rád pomohu, tam kde to nedokáži, mám kontakty na zkušené psychoterapeuty, psychiatry, další odborná pracoviště, nebo třeba i na křesťanské kněze.

Něco málo o mně

K tomu, abych vám dokázal efektivně pomoci jsem absolvoval čtyřletý sebezkušenostní výcvik v přístupu zaměřeném na člověka (Rogersovské psychoterapii) u Diakonie CČE ve spolupráci s PCA Institutem Praha v rozsahu 668 hodin. Další stovky hodin sebezkušenosti jsem absolvoval v celé řadě dalších sebezkušenostních seminářů, skupin i individuální terapii. Hlavně v daseinsanalýze, hagioterapii a taneční a pohybové terapii. Přes 700 hodin jsem věnoval také teoretickému psychoterapeutickému vzdělání na Pražské psychoterapeutické fakultě PPF a v online kurzech na předních světových univerzitách. Mám za sebou ale i technické a manažerské vzdělání, pár let vědecké kariéry v oblasti bionanomedicíny a více jak deset let práce pro velké nadnárodní korporace v oblasti marketingové komunikace, díky které jsem prošel stovky českých i nadnárodních firem a bavil se s jejich manažery a majiteli. Více se o mě dozvíte na www.martinzikmund.cz.

Chcete se se mnou potkat?

Můžete mi buď napsat přes kontaktní formulář níže, na můj email martin@nekouc.cz, nebo mi zavolat na +420 602 630 155.

Veškerou komunikaci se svými klienty považuji ze své strany za absolutně diskrétní. Když nebudete chtít, nemusím znát ani vaše pravé jméno.