Semináře pro veřejnost

Kromě veřejných přednášek a workshopů pro firmy dělám občas, když se sejde dostatek zájemců, také otevřené semináře. Momentálně mám připraveny dva – jeden na téma ženskosti a jeden na téma šťastnějšího života.


Nabídku pro firmy naleznete zde


Seminář Ukradená ženskost vznikl na základě silné odezvy na původní stejnojmenný článek Ukradená ženskost. Plynule na něj navázal i článek Potlačená mužnost, aneb jak Česko přichází o chlapy. Semináře v Praze, Ostravě a Brně absolvovalo už víc jak sto žen.

Seminář Jak být šťastnější, aneb jak dosáhnout životní harmonie vznikl původně na základě zpětné vazby z jednoho školení, co jsem měl v O2. Jmenovalo se Jak být víc v klidu. Jeho struktura ve mně zrála ještě pár měsíců. Vodítkem byl článek Proč je Work-life Balance nesmysl a jak ho dosáhnout. Když jsem pak napsal články Jdete svou cestou? a Jak být sám sebou a proč, bylo hotovo 🙂

Seminář Co když je to jen v hlavě vznikl na základě poptávky od lékařů z Lázní Aurora v Třeboni, kde se léčí pacienti s nemocemi pohybového ústrojí. Podle doktora Poněšického, mého učitele a předního německého a českého odborníka na psychosomatiku, jsou právě nemoci pohybového ústrojí často spjaty s psychosomatickými příčinami, zejména se stresem. A právě mé články o stresu a jeho vlivu na zdraví lékaře zaujaly.