Seminář Jak být šťastnější

aneb jak dosáhnout životní harmonie

pampeliška„Štěstí, co je štěstí? Muška jenom zlatá!“ Tenhle citát z filmu Škola základ života známe asi všichni. Jenže, jak být v životě šťastnější? V našem životě nás tíží viny minulosti i strachy z budoucnosti. Řídíme se v něm vzorci z dětství, které nás často ženou tam, kam nechceme – do života plného stresu a pracovního vypětí.

Honíme se stále dokola ve stejném kolečku, ale štěstí nepřichází. Často proto, že ono kolečko je dáno ne zrovna funkčními vzorci, které jsou zakódovány hluboko v našem nevědomí už z dob dětství. Kde se tam vzali? Převzali jsme je od lidí, kteří pro nás byli v dětství autoritami a teď v dospělosti je konečně můžeme použít, někdy bohužel pro nás.

A tak běháme často v kolečku a někdy z něj utíkáme – z podnikání do korporací, z korporací do podnikání, třeba na pláži. Aspoň ve svých myšlenkách. Jenže utíkat před životem je hodně vyčerpávající, paradoxně to stojí mnohem více energie než ho začít žít. Začít žít nikoliv po třicítce/čtyřicítce/padesátce/šedesátce, ale prostě tady a teď. Začít žít život ze své podstaty, být sám sebou, jít svou cestou, přestat se bát a odpustit si své viny. Vždyť mít každý den důvod, proč ráno vstát, mít v životě smysl, to člověku dokáže tu energii naopak dát. Takový život je pak šťastnější. Cesta k tomu však není vůbec jednoduchá a hlavně – je to skutečně cesta, proces, který nějakou dobu trvá a na kterém se každý z nás musí aktivně podílet, pokud chce takového cíle dosáhnout.

A cílem semináře Jak být šťastnější aneb jak dosáhnout životní harmonie je vám na této cestě pomoci. Seminář vám pomůže nahlédnout na váš vlastní život a jeho jednotlivé složky z ptačí perspektivy. Podíváme se na to, jak a proč vypadá váš vlastní Matrix, a jak můžete změnit to, co vám v životě nevyhovuje. Jak dostat život do rovnováhy, či ještě lépe do harmonie, a jak přestat plýtvat silami tam, kde není potřeba, a jak naopak nové síly objevit.

>>>Registrujte se na nejbližší seminář<<<

Co se na semináři dozvíte

Celodenní seminář se pracuje s řadou interaktivních cvičení s prvky sebepoznání. Jeho součástí je i dílčí teorie postavená na poznatcích současné psychologie a neurovědy s přihlédnutím ke spiritualitě člověka, která je i podle Abrahama Maslowa i celé řady dalších vědců nedílnou součástí šťastného života každého z nás.

Pro koho je seminář určen

  • Pro ty, kteří se snaží najít soulad mezi pracovním a osobním životem
  • Pro ty, kteří cítí, že jim „život protéká mezi prsty“
  • Pro ty, kteří cítí únavu ze života
  • Pro ty, co cítí, že jedna z oblastí života je zanedbaná a chtějí s tím něco dělat
  • Pro ty, kteří chtějí ve svém životě změnu

Pravidla semináře

Během celého semináře se řídíme několika základními pravidly:

  • Nikdo nemusí sdělovat své pravé jméno (natož příjmení).
  • Nikdo nemusí nic sdílet, pakliže sám nechce.
  • Nikdo se nemusí aktivně účastnit žádné části semináře, může klidně zůstat v roli pasivního pozorovatel

Termíny konání, volné kapacity, cena

Neděle 11. června 2017 od 9:00 do 18:00, Klimentská 1443/50, Praha 1 – proběhlo

Sobota 2. září 2017 od 9:00 do 18:00, Klimentská 1443/50, Praha 1 – proběhlo

Seznam dalších měst, kde už jsou zájemci: Praha (8) – v přípravě, Brno (5), Ostrava (1)

Poznámka: Tento seminář je maximálně pro 8 účastníků, cena je 1450 Kč.

Lektor

Seminář povedu přímo já. V 31 jsem měl procestovanou velkou část Evropy, kterou jsem projel sám a kde jsem se setkával s nejrůznějšími lidmi i osudy, ve 32 jsem prošel iniciací do Kryia Yogy, starobylé buddhistické techniky meditace, a půl roku na to od základu změnil svůj život. Poslední čtyři roky se intenzivně věnuji studiu psychologie, teologie i východních filosofií a meditace i tématu životní harmonie. Třetím rokem se také účastním sebezkušenostního výcviku podle Carla R. Rogerse, studuju Pražskou psychoterapeutickou fakultu a píšu tenhle blog.

Více se o mně dozvíte zde, anebo z celého tohoto blogu 🙂 Kdybyste se na něco chtěli zeptat, napište mi na martin@nekouc.cz

Přihlásit se na seminář

Na seminář se prosím přihlaste prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Potvrzení Vaší účasti a číslo bankovního účtu pro bankovním platbu převodem obdržíte e-mailem. E-mail Vám nemusí přijít obratem, protože ho zatím posílám ručně, ale nebojte, obvykle ho pošlu do pár hodin. Při případném vyšším zájmu, než bude kapacita semináře, rozhoduje pořadí odeslání přihlášky přes tento formulář. Jsem také připraven v případě zájmu otevřít další termíny.

Pokud do 24 hodin neobdržíte potvrzení registrace, kontaktujte mě prosím na moji e-mailovou adresu martin@nekouc.cz.