Pro firmy

Pracujete ve firmě, kde hledáte nějakou změnu? Nebo se s nějakou změnou potřebujete poprat? Nebo těch změn máte až tolik, že už vám lezou krkem?

Po absolutoriu na elektrotechnické fakultě ČVUT jsem vystudoval obor Podnikání a management v průmyslu se zaměřením na strategický management a řízení strategické změny. Dlouhé roky jsem pracoval nejdřív pro velké nadnárodní korporace i pro menší české technologické firmy s ročním obratem do miliardy korun. Prošel jsem přes 300 firem a organizací v Česku od malých start-upů přes velké české firmy až po pobočky nadnárodních korporací. Bankovnictví a finance, výroba, logistika, FMCG, IT, telekomunikace, energetika, stavebnictví, farmacie, zdravotnictví, služby, veřejná správa, neziskový sektor – s manažery a majiteli organizací ze všech těchto odvětví jsem osobně mluvil o tom, co je trápí, proč ve firmě hledali změnu, jak se k ní postavili a co to přineslo. Skončil jsem před pěti lety, kdy jsem se ze světa byznysu stáhnul a začal se věnovat psychoterapii a psychologii. Díky tomu mám dnes za sebou jak čtyřletý sebezkušenostní výcvik v přístupu zaměřeném na člověka (Rogersovská psychoterapie) v rozsahu 668 hodin spolu s více jak 300 hodin dalších sebezkušenostních seminářů v jiných terapeutických přístupech, tak 15 let zkušeností z byznysu. 

A co vaší firmě můžu nabídnout?

Individuální poradenství pro vaše zaměstnance

Máte klíčové zaměstnance, kteří si procházejí těžkým pracovním či osobním obdobím? Manažery, které chcete pomoci rozvíjet? Klíčové zaměstnance, kteří bojují se stresem, nebo jim dokonce hrozí vyhoření? Ve firemním prostředí obvykle pracuji v základním formátu 1 + 6 setkání, za které se mi daří pomáhat klíčovým zaměstnancům dosáhnout potřebných změn. Běžně pracuji v českém i anglickém jazyce.

Reference

Firemní školení a workshopy

Máte ve firmě skupinu klíčových zaměstnanců, manažerů, či celé týmy, které se potřebují posunout. Dlouhodobě se ve firmách věnujeme těmto třem tématům:

  • prevenci a zvládání stresu,
  • zvládání, iniciaci a dokončování změn,
  • zlepšování komunikace
  • štěstí v práci

Detailnější přehled školení najdete zde. Běžně školím v českém a anglickém jazyce.

Reference
O2hd prague  csobszuhoneywell-aerospacealcatel_lucent_freebit.jpg dm-drogeriegeneraliAtlas Copco  epiroc Nokiaexxonelitebloggers usteckodomovbarbora kiwi

Přednášky

Chcete pro své zaměstnance zorganizovat přednášku na zajímavé téma? Dát jim podnět k zamyšlení, předat jim důležité informace, které znáte třeba i z mých článků na tomto blogu, nebo je nadchnout pro nějakou myšlenku? V přednáškách se věnuji jak všem oblastem, které pokrývají časově i obsahově rozsáhlejší interaktivní workshopy, tak třeba i tématům více osobním, které se však do života zaměstnanců rovněž bytostně promítají, jako je výchova dětí, štěstí v životě, či sebevědomí.

Přehled proběhlých přednášek pro firmy a organizace najdete zde. Běžně přednáším v českém a anglickém jazyce.

Reference
exxon dm-drogerieskodageneraliszuIPMA logo small

stesti

MINERVA21_loga-1 cafin

tarotova asociace

Manažerské skupiny

Někdy se stává, že v nějakém týmu či na jedné úrovni organizační struktury (včetně té nejvyšší) může nastat fatální problém v komunikaci a spolupráci mezi klíčovými zaměstnanci. Pro efektivní a diskrétní řešení těchto problémů se dají velmi efektivně metody využívané v rámci skupinové psychoterapie. V takové skupině vystupuji v roli facilitátora či mediátora. U větších skupin spolupracuji také s kolegyněmi psychoterapeutkami (i pro vyvážení mužského a ženského prvku).

Podrobnější informace můžete najít také na stránkách mé firmy www.nitana.cz.

Chcete více informací?

Můžete mi buď napsat přes kontaktní formulář níže, na můj email martin.zikmund@nitana.cz, nebo mi zavolat na +420 602 630 155.