Individuální konzultace

Individuální konzultace jsou vhodné pro manažery a majitele firem, kteří hledají někoho, kdo bude jim i jejich zaměstnancům rádcem, průvodcem a důvěrníkem. Individuální konzultace nabízejí prostor pro reflexi aktuálních témat ve firmě i v osobním životě, poskytnutí nového pohledu nezatíženého provozní slepotou a ve vybraných odvětvích v případě zájmu také mentoringu.

Podobně jako u individuálních rozvojových programů při nich uplatňuji kombinaci koučovacích a terapeutických technik. Díky kombinaci manažerského, technického a psychologického vzdělání,  mnohaletých zkušeností ze všech těchto tří oborů, osobní znalosti prostředí několika stovek českých firem nejrůznějších velikostí a oborů a 15 letům praxe v prostředí korporací i malých a středních firem však dokážu nabídnout i relevantní odborné vstupy. Ve vybraných oblastech a typicky v prostředí start-upů mohu přijmout také roli mentora.

Vše, co je řečeno během individuálních konzultací, je přísně důvěrné.

Cena

2 000 Kč bez DPH/hod.

Reference

„S Martinem intenzivně spolupracujeme už tři roky. Využívám jeho služeb zejména pro konzultace v oblasti firemní a produktové strategie, mezinárodní expanze mých dvou firem a také při vyjednávání s potenciálními obchodními partnery. Na Martinovi oceňuji zejména jeho hluboké odborné znalosti z celé řady odvětví i jeho analytické schopnosti. Spolupráce s ním nám pomohla vyhnout se řadě nesprávných rozhodnutí a chyb. Oceňuji i jeho schopnost proaktivně přicházet s novými nápady a jeho interpersonální dovednosti.“

Ing. Jiří Benda

majitel Benda Trade, s.r.o. a Geocell Engineering LLC.

Fakturační údaje

Nitana s. r. o.
Náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha 5 – Smíchov
IČ: 28959752
DIČ: CZ28959752
Bankovní spojení: 2200097993/2010

Potřebujete vědět víc? Napište mi.