Work-life Balance, jak ho neznáte

Work/life Balance je jedním z nejčastějších témat současné společnosti, a to nejen pro ty, kteří zrovna uvažují nad založením rodiny. Ve skutečnosti ale nejde o rovnováhu mezi prací a životem, jde o to, jak najít harmonii a soulad mezi prací, osobním životem, zdravím a event. i spiritualitou. To, jak úspěšně se to majitelům firem a vedoucím pracovníkům podaří, se bezprostředně promítne i do výkonnosti celé firmy, nálady jejich podřízených a ve svém důsledku i do spokojenosti zákazníků.

 

Proč si vybrat tento workshop

DSCN5070_editedTento workshop se zaměřuje na intenzivní práci s některými stěžejními a náročnými tématy každého účastníka. Účastníci v jeho průběhu identifikují pevné body, o které se budou moci ve svém pracovním i soukromém životě opřít, lépe porozumí svému jednání a prožívání a poodhalí své strachy a pocity viny, které je vyvádějí z rovnováhy.

Díky sebepoznání budou moci identifikovat své osobní priority, nevědomé vzorce, které sledují i to, jak by je současná práce mohla učinit šťastnější. Tento workshop jim pomůže zbavit se některých negativních předpojatostí, které je v práci i osobním životě brzdí a umožní jim dát snáze průchod tomu, co je činí v životě šťastnější.

Účastníci se též seznámí s japonským přístupem ke sladění pracovních, osobních a spirituálních cílů zvaným ikigai. Ten je podle vědeckých výzkumů jednou z hlavních příčin, proč japonská populace má nejvyšší průměrný věk dožití na planetě a proč i ve stáří trpí Japonci, kteří mají ikigai, podstatně méně závažnými chorobami než příslušníci jiných národů.

Účastníci workshopu si z něj odnesou jak nový pohled na sebe sama, tak i řadu praktických návodů a nástrojů pro dosažení vlastní životní harmonie, která jim umožní dosáhnout větší stability i v jejich pracovním životě, což přinese pozitivní dopady i na jejich podřízené, respektive koncové zákazníky.

Více informací se dozvíte v produktovém letáku.

Potřebujete vědět víc? Napište mi