Pro veřejnost

cof

Máte rádi články na tomto blogu? Zajímají vás témata, o kterých tu píšu? Mé další články můžete najít třeba v časopisech Psychologie dnes a Marianne. Nějakou dobu jsem také spolupracoval s Psychologie.cz.

Pokud vám už články nestačí, pro veřejnost pořádám celou řadu aktivit, kde se něco zajímavého dozvědět a třeba se se mnou i potkat 🙂

Workshopy

Tento blog přitahuje spoustu lidí, kteří mají chuť ve svém životě něco změnit, tvořit, pracovat na sobě. Abyste v tom dokázali být efektivnější, mohli se dostat dál, tak vám nabízím, jak individuální pomoc, tak i možnost pracovat na sobě prostřednictvím workshopů, které vedu pro veřejnost.

V nejbližší době jsou to:

Workshopy se nejčastěji konají v Praze, ale už se několik workshopů konalo také v Brně a Ostravě. Klíčový je především počet zájemců o dané téma. Na konání v Praze rozhodně netrvám 🙂

V blízké budoucnosti navíc přibudou nejen další témata, ale i speciální víkendové workshopy mimo Prahu.

Meditační setkání

Každou středu od 18:30 do 19:30 pořádám v Praze v malebné Galerii Podkroví v Husově 9 (přímo v centru) meditační setkání. Jedná se o jednotlivá na sebe nenavazující setkání, kdy společně hodinu meditujeme a následně obvykle jdeme ještě někam na večeři. Na další setkání se můžete přihlásit zde.

Setkání se čtenáři a letní pikniky

Tuhle tradici jsem zahájil teprve v roce 2018, ale hodlám v ní letos pokračovat. O setkáních se čtenáři se dozvíte hlavně na našem Facebookua pak přímo na stránkách blogu.

Veřejné přednášky

Čas od času mívám veřejně přístupné přednášky, a to i mimo Prahu. Jedna se teď zrovna rýsuje v Městské knihově v Praze. Informace o veřejnosti přístupných přednáškách se opět dozvíte na našem Facebookua pak přímo na stránkách blogu.

Chcete být informováni o akcích pro veřejnost

Chcete, aby vám už neunikla žádná akce pro veřejnost? Nechte mi své kontaktní údaje a já vám dám o každé vědět 🙂