Seminář Ukradená ženskost

zena-s-kytarouBýti ženou je v dnešním prostředí sakra tvrdým oříškem! Ženství je však jedna z největších krás světa, za kterou má smysl bojovat. Ženskost tomuto světu totiž začíná zoufale chybět, bez ní však svět nebude nikdy úplný. Důvodů, proč ženy přicházejí o ženskost, je bohužel více.

Býti ženou dnes vyžaduje nejen odvahu, ale také sílu, která je ukryta uvnitř každé z vás. Schopnost být sama sebou i určité úsilí a čas, které je třeba vyvinout při pojmenování si vlastního pojetí ženskosti, dnes není samozřejmostí. Hranice mezi ženskými a mužskými principy a rolemi se často smývají, což přiživuje nejistotu, v každé ženě (a samozřejmě i muži).

Seminář, nebo spíše workshop, Ukradená ženskost vám pomůže znovunalézt vaše vlastní pojetí ženství, nahlédnout na to, co vám třeba brání v jeho rozvinutí a pomůže vám i při hledání sama sebe a své vnitřní krásy. Většina semináře je věnována vaší vlastní aktivní práci a sdílení. Část práce odvedete už v rámci přípravy na seminář a ten největší kus, ten Vás bude čekat až po semináři.

>>>Registrujte se na nejbližší seminář<<<

Před tím, než se na seminář vydáte, si prosím přečtěte tento článek. Ten Vám dodá určitý základní rámec, o který se tento seminář bude hodně opírat. Součástí domácí přípravy je také tento prakticky zaměřený článek. S tématem ženskosti pak bytostně souvisí i článek o snaze být dokonalou a článek o potlačené mužnosti potlačené mužnosti potlačené mužnosti potlačené mužnosti řadu žen, které snesou hrubší mluvu, také oslovil.

Co se na semináři dozvíte

Seminář pracuje s prvky skupinové práce a sebezkušenosti. Jeho součástí je i domácí příprava, která pomáhá efektivněji využít společný čas na semináři. Hlavním těžištěm jsou praktická cvičení, přesto nechybí ani základní teorie a kazuistiky.

Vaše ženskost

V této části si pojmenujete, jaké je přesně Vaše vlastní pojetí ženskosti. Díky skupinové práci a sdílení získáte možnost proniknout do pohledu na ženskost ze strany ostatních žen a budete si tak moc dokreslit svůj jedinečný obraz vlastního pojetí ženskosti.

Sebepoznání

Tato část je věnována odhalení obvykle nevědomých vzorců chování, které mohou výrazným způsobem ovlivňovat Vaši ženskost i to, jak důležitou roli hraje ve Vašem každodenním životě. K odhalení těchto vzorců je využito moderních psychologických nástrojů. Výsledky této části Vám pomohou si zvědomit a lépe uchopit vlastní životní priority, vlastní pojetí i vlastní nároky na sebe, rodinu i ostatní a odhalit to, co je pro Vás osobně důležité.

Vnitřní dokonalost

Ve třetí a poslední části pracujeme hodně na sebelásce a sebepřijetí, a to i z pohledu fyzických proporcí vlastního těla. Součástí je i nácvik relaxační techniky a imaginace, pomocí které si účastnice zvědomí aspekty podstatné pro vlastní sebepřijetí.

>>>Registrujte se na nejbližší seminář<<<

Pro koho je seminář určen

  • Ženy, které chtějí rozvinout svoji ženskost
  • Ženy, které narážejí na překážky při projevování své ženskosti
  • Ženy, kterým chybí podpora při rozvíjení své ženskosti
  • Ženy, které pociťují, že už se chovají až moc jako muži

Pravidla semináře

Během celého semináře se řídíme několika základními pravidly:

  • Nikdo nemusí sdělovat své pravé jméno (natož příjmení).
  • Nikdo nemusí nic sdílet, pakliže sám nechce.
  • Nikdo se nemusí aktivně účastnit žádné části semináře, může klidně zůstat v roli pasivního pozorovatele.

Termíny konání, volné kapacity, cena

Pondělí 17. 10. 2016 od 18:00 do 21:00, Klimentská 1443/50, Praha 1 – Nové město – proběhlo
Neděle 13. 11. 2016, od 16:00 do 20:00, Vítkovická 1708/17, Ostrava – Klub Hlubina proběhlo
Čtvrtek 24. 11. 2016 od 18:00 do 21:00, Klimentská 1443/50, Praha 1 – Nové město – proběhlo
Čtvrtek 26. 1. 2017 od 17:45 do 21:15, Klimentská 1443/50, Praha 1 – Nové město – proběhlo
Sobota 11. 2. 2017 od 10:00 do 19:00, Hotel Omega, Brno – proběhlo

Chcete přednášku i ve vašem městě? Napište mi prostřednictvím tohoto formuláře a do
poznámky vložte navrhované město, či případně další údaje. Ostrava také přibyla jen díky iniciativě zájemkyň.

Seznam měst, kde už jsou zájemkyně: Praha (8), Hradec Králové (2), Plzeň (2), Most (1), Třeboň (1), Jičín (1), Bratislava (2).

Lektor

Seminář povedu přímo já. Více se o mně dozvíte třeba zde, anebo z celého tohoto blogu 🙂 Kdybyste se na něco chtěly zeptat, napište mi na martin@nekouc.cz.

Přihlásit se na seminář

Na seminář se prosím přihlaste prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Potvrzení Vaší účasti a číslo bankovního účtu pro bankovním platbu převodem obdržíte e-mailem. E-mail Vám nemusí přijít obratem, protože ho zatím posílám ručně, ale nebojte, obvykle ho pošlu do pár hodin. Při případném vyšším zájmu, než bude kapacita semináře, rozhoduje pořadí odeslání přihlášky přes tento formulář. Jsem také připraven v případě zájmu otevřít další termíny.

Pokud do 24 hodin neobdržíte potvrzení registrace, kontaktujte mě prosím na moji e-mailovou adresu martin@nekouc.cz.

 

2 comments

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s