Seminář Ukradená ženskost

zena-s-kytarouBýti ženou je v dnešním prostředí sakra tvrdým oříškem! Přesto ženství je jedna z největších krás světa, za kterou má smysl bojovat. Ženskost tomuto světu totiž začíná zoufale chybět. Bojovat beze zbraní, bez znalosti „nepřítele“ a bez jakékoliv strategie je však vyčerpávající, zdlouhavé a často to nevede k požadovanému cíli.

Naštěstí moderní psychologie a neurověda znají otázky na řadu odpovědí, které vám na cestě za vaším vlastním ženstvím, za sebou samými, dokáží velice efektivně pomoci. A své k tomu má co říci i buddhismus. Cesta k vašemu vlastnímu ženství tak může být mnohem snazší a rychlejší. A přesně o tom bude náš seminář, nebo spíše workshop, protože většina z oněch tří hodin bude věnována vaší vlastní aktivní práci.

>>>Registrujte se na nejbližší seminář<<<

Před tím, než se na seminář vydáte, si prosím přečtěte tento článek. Ten Vám dodá určitý základní rámec, o který se tento seminář bude hodně opírat. Součástí domácí přípravy je také tento prakticky zaměřený článek. S tématem ženskosti pak bytostně souvisí i článek o snaze být dokonalou a článek o potlačené mužnosti potlačené mužnosti potlačené mužnosti potlačené mužnosti řadu žen, které snesou hrubší mluvu, také oslovil.

Co se na semináři dozvíte

Seminář pracuje s prvky skupinové práce a sebezkušenosti. Jeho součástí je i domácí příprava, která pomáhá efektivněji využít společný čas na semináři. Hlavním těžištěm jsou praktická cvičení, přesto nechybí ani základní teorie a kazuistiky.

Vaše ženskost

V této části si účastnice pojmenují, jaké je přesně jejich vlastní pojetí ženskosti. Co jsou pro ně typicky ženské atributy i kdo jim sloužil v životě jako vzor ženskosti. Díky skupinové práci získají možnost proniknout do pohledu na ženskost ze strany ostatních žen. Během skupinové práce je navíc prostor ke sdílení a tříbení si vlastního pohledu na svoji vlastní unikátní ženskost.

Sebepoznání

Tato část je věnována odhalení obvykle nevědomých vzorců chování s využitím několika testů. Výsledky těchto testů pomohou účastnicím zvědomit si a lépe uchopit vlastní životní priority, vlastní pojetí i vlastní nároky na sebe, rodinu i ostatní i odhalit to, co je pro ně osobně důležité. Součástí jsou i kazuistiky a základní teorie, které pomáhají účastnicím lépe pochopit výsledky testů a jejich dopady na vlastní ženskost.

Vnitřní dokonalost

Ve třetí a poslední části pracujeme hodně na sebelásce a sebepřijetí, a to z pohledu zejména fyzických proporcí vlastního těla. Součástí je i nácvik relaxační techniky a imaginace, pomocí které si účastnice zvědomí důležité aspekty pro vlastní sebepřijetí.

>>>Registrujte se na nejbližší seminář<<<

Pro koho je seminář určen

  • Ženy, které chtějí rozvinout svoji ženskost
  • Ženy, které narážejí na překážky při projevování své ženskosti
  • Ženy, kterým chybí podpora při rozvíjení své ženskosti
  • Ženy, které pociťují, že už se chovají až moc jako muži

Pravidla semináře

Během celého semináře se řídíme několika základními pravidly:

  • Nikdo nemusí sdělovat své pravé jméno (natož příjmení).
  • Nikdo nemusí nic sdílet, pakliže sám nechce.
  • Nikdo se nemusí aktivně účastnit libovolné části semináře, může klidně zůstat v roli pasivního pozorovatele.

Termíny konání, volné kapacity, cena

Pondělí 17. 10. 2016 od 18:00 do 21:00, Klimentská 1443/50, Praha 1 – Nové město – proběhlo
Neděle 13. 11. 2016, od 16:00 do 20:00, Vítkovická 1708/17, Ostrava – Klub Hlubina proběhlo
Čtvrtek 24. 11. 2016 od 18:00 do 21:00, Klimentská 1443/50, Praha 1 – Nové město – proběhlo

Další seminář proběhne v Praze a v Brně v lednu 2017. Tentokrát je ve hře i celodenní sobotní workshop. Pokud se chcete zúčastnit semináře v Praze či Brně, připište do předběžné přihlášky i to, který formát by Vám vyhovoval (3 hodinový seminář/celodenní workshop).

Chcete přednášku i ve vašem městě? Napište mi prostřednictvím tohoto formuláře a do poznámky vložte navrhované město, či případně další údaje. Ostrava také přibyla díky iniciativě zájemkyň.

Seznam měst, kde už jsou zájemkyně: Brno (7), Hradec Králové (2), Plzeň (1), Most (1), Třeboň (1), Jičín (1), Bratislava (1).

Lektor

Seminář povedu přímo já. Více se o mně dozvíte třeba zde, anebo z celého tohoto blogu🙂 Kdybyste se na něco chtěly zeptat, napište mi na martin@nekouc.cz.

Přihlásit se na seminář

Na seminář se prosím přihlaste prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře. Potvrzení Vaší účasti a číslo bankovního účtu pro bankovním platbu převodem obdržíte e-mailem. E-mail Vám nemusí přijít obratem, protože ho zatím posílám ručně, ale nebojte, obvykle ho pošlu do pár hodin. Při případném vyšším zájmu, než bude kapacita semináře, rozhoduje pořadí odeslání přihlášky přes tento formulář. Jsem také připraven v případě zájmu otevřít další termíny. Pokud do 24 hodin neobdržíte potvrzení registrace, kontaktujte mě prosím na moji e-mailovou adresu martin@nekouc.cz.

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Log Out / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Log Out / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Log Out / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Log Out / Změnit )

Připojování k %s